Archiv rubriky: Nezařazené

Co čeká fanoušky žánru yaoi v roce 2016?

Tento rok bude ve znamení nových shounen-ai a yaoi novinek. Jelikož o tyto anime je nouze a vycházejí v malých dávkách, tak můžeme tento rok považovat za velmi plodný :mrgreen:

  • Kono Danshi, Mahou ga Oshigoto desu (5. února)
  • Doukyuusei (20. února)
  • Super Lovers (duben)

Navíc tento rok 9.4. 2016 pořádáme s Rum-chan Fujoshi/Fudanshi festival a doufáme, že se vydaří. Stále ještě vítáme jakékoli dobrovolníky, kteří by se rádi aktivně zapojili na vytvoření programu či pomohli hledat sponzory.

 

Kono Danshi, Mahou ga Oshigoto desu (fantasy, magie, shounen-ai)db29c1aa8f78f101b2c614def0aa8457

„Patetický a krásný“ příběh se točí okolo čaroděje Chihara, který je vedoucím Výboru čarodějů krizového protiopatření. Jeho dny jsou hektické. Jednoho dne potká ve svém oblíbeném baru upřímného mladého muže jménem Toyohi a spřátelí se. Na jejich cestě domů Toyohi náhle vyzná lásku Chiharovi. Chiharu je nejprve zmatený nečekaným vyznáním, ale začíná s Toyhim trávit více času. Nicméně po chybě v práci se Chiharu rozhodne se věnovat pouze práci a přestává se stýkat s Toyohim…

Anime bude mít čtyři epizody, pokud se podíváte na přechozí nenavazující díly Kono Danshi Ningyo Hiroimashita.

 

Doukyuusei (shounen-ai, ze života, podle mangy)77856

Příběh začíná v hudební místnosti před sborovým festivalem, kdy si Kusakabe Hikaru všimne, že student s brýlemi, Sajou Rihito, nezpívá. I přestože si myslí, že Rihito nemá rád zpěv, po škole ho spatří ve třídě, kde trénuje o samotě. Hikaru na něj bez přemýšlení zavolá…

Bude se jednat o film.

 

Super Lovers (shounen-ai, romantika, drama, komedie)77791

Když Haru tráví léto se svou matkou, potkává Rena, kluka nedávno adoptovaného jeho matkou. Vycházet s Renem není jednoduché a Harův cíl je „zcivilizování“ tohoto chlapce než skončí léto. Jejich vztah se pomaličku zlepšuje a Haru s ním tráví více času. Dokáží se opravdu stát „rodinou“ do konce léta?!

Gokujou no Koibito

Masahiro je manažer v modelingové agentuře a bývalý model. Jeho nejnovější svěřenec je 16letý 21398Yoshimi. Yoshimi má hezkou tvářičku a charisma, ale je také rozmazlený, egocentrický puberťák. Když Yoshimi zjistí, že Masahiro je gay, přikáže svému manažerovi, aby mu ukázal jaké je to být s mužem. Ale jestli Yoshimi chce, aby byl Masahiro jenom jeho, potom musí překonal top modela Akita, jeho rivala v branži i lásce.

 

Název ve znacích: 極上の恋人
Překlad názvu: Ideální milenec
Rok vydání: 2010
Typ: Animix
Počet epizod: 1
Žánr: Drama, Yaoi
Překlad: lucik1000

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Uloz.to

TEAHOUSE

Bylo nebylo, v zemi Ivore se nacházel nevěstinec Teahouse. Luxusní vybavení, profesionální personál a precizní přístup ke klientům zvláště šlechtického původu – to vše řadilo tento podnik mezi špičku.

Příběh sleduje životy kurtyzán, které tu žijí, stejně jako životy lidí, kteří je vyhledávají…

Status:  stále vychází
Źánr: historické, prostituce, komedie, yaoi, 18+
Autor: Emirain
Vydání:
Překlad:

 

Online čtení: http://tenshin-stories.blog.cz/1511/teahouse

Junjou Romantica 3

Třetí pokračování úspěšné série Junjou Romantica. Opět se tu setkáváme s třemi páry a jejich problémy v lásce. Podaří se jim vyřešit a překonat spousty nástrah a problémů, jenž přináší vztah?JR 3

 

Název ve znacích: 純情ロマンチカ 3
Datum vydání: 9.7.2015 – ?
Typ: TV série
Počet epizod: 12
Žánry: Drama, Džosei, Komedie, Podle mangy, Romantika, Šónen ai
Překlad: Sashiko Matsuki

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Všechny dobré věci musí jednou skončit Uloz.to
02. Kdo se nesnaží, ten nic nezíská Uloz.to
03. Hledat jehlu v kupce sena Uloz.to
04. Když se chce, tak to jde Uloz.to
05. I nejdelší cesta začíná jedním krokem Uloz.to
06. Blesk z čistého nebe Uloz.to
07. Pod svícnem bývá největší tma Uloz.to
08. Příliš horká žárlivost může spálit muže Uloz.to
09. Bitva nesmiřitelných nepřátel Uloz.to
10. Hodiny jsou jako dny pro rozdělené milence Uloz.to
11. Prací k lásce Uloz.to
12. Pravá láska je osud Uloz.to

 

Saint Beast: Ikusen no Hiru to Yoru Hen

Kdysi dávno byla v Nebi válka, která vyústila ve vyhoštění a uvěznění v pekle za vznik rebélie dvou ze šesti speciálně vybranýchSaint Beast – talentovaných a silných Saint Beast – Judase a Lucy.

Než se tohle všechno odehrálo, bylo Nebe poklidným místem, kde mohli andělé šťastně žít své životy. V tomto čase, Judas, Luca, Goh, Shin, Rey a Gai byli nedospělými anděly, kteří v den Požehnání, se stanou dospělými prostřednictvím nejvyššího boha Zeuse. Každý z nich má své vlastní speciální schopnosti a nové tělo, na které si musí zvyknout. Možnosti se potkávat jsou stále větší a vznikají nová přátelství.

 

Název ve znacích: セイント・ビースト: 幾千の昼と夜 編
Datum vydání: 17.12.2005 – 18.3.2006
Typ: OVA
Počet epizod: 2
Žánr: andělé, bishounen, fantasy, shounen ai
Překlad: Swooki

 

Video je bohužel trochu poškozeno, ale pokud máte VLC Player, tak stačí pouze dát sestavit rejstřík a přehrát.

Díl Encód Online Video+titulky
01. – 02. Uloz.to

 

Wild Adapter

Makoto Kubota nebere nic v životě vážně. Jeho práce jakožto šéfa gangu Izumo ho příjemně zaměstnává válkou mezi yakuzou, wild adaptermahjongem a vraždami… až do té doby, než se setká se zvláštní drogou zvanou Wild Adapter, která má bizarní vedlejší účinky – včetně smrti. Navždy poznamenaný Kubota se zaplete s flákačem jménem Minoru Tokito a ti dva se dostávají na kloub tajemné droze.

 

Datum vydání: 26.3.2014 – 27.11.2014
Typ: OVA
Počet epizod: 2
Žánr: Action, Comedy, Mystery, Drama, Shounen Ai
Přeložil: blue-kitty

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Uloz.to
02.

 

 

Vyhlášení výsledků soutěže 2015

Soutěž byla ukončena 15. května a to znamená, že někdo získá hlavní cenu :mrgreen:

  • Hlavní cenu (tričko I love Yaoi!) vyhrává: Amelius Phantom za básničku…

Yaoi

Při zvuku toho slova zpozorním,
kde koupit yaoi mangu dobře vím.
Nechci nic, jen klid na čtení,
zavrzání dveří vytrhne mě z mámení,
když rodič přijde, nasadím tvář samé ctnosti,
přestože se příliš ráda dívám na semeho přednosti.
Není to hanba, není to hřích,
záliba má to pouze je,
musím potlačit smích,
když uke se lubrikuje.
Je to má zvrácenost,
mé tajemství,
skoro až nutnost,
yaoi je mé království.

 

  • Druhé místo obsadila Laya Mei se zpovědí:

Nie je to tak dlho, čo som videla svoje prvé yaoi. Je tomu tak rok či dva a bola to láska na prvý pohľad. Zakázaná láska, ktorá je toľkými opovrhovaná mi do života vniesla kúsok svetla a rozjasnila i všedný deň.
Slintala som pri pomyslení na hlavných hrdinov a už ani nepočítam, koľko hodín som strávila premýšľaním nad tým, čo ďalšie spolu prežijú. Jednou z mojich prvých lások bolo Okane ga nai, Junjou romantica, kirepapa a najnovšie sa do tejto kategórie zapísalo Love Stage, čomu som nedokázala odolať. Nemôžem ich menovať viac, lebo by som zaplnila správu a rada by som sem napísala ešte niečo z môjho repertoára predstavivosti. Snáď to povie o mojej láske k Yaoi viac:

Yusuke sa pozrel na Natsume, ten mu jeho pohľad opätoval, no stále bol zdržanlivý. Nerozumel vzťahom a vzťah medzi dvoma mužmi bol pre neho stále vodou neznámou.
Yusukeho ho nežne pohľadil po líci, aby povzbudil jeho váhajúce srdce a Natsume sa podvolil. Bozk bo sladký a nežný, nečakal, že s mužom by mohlo byť bozkávanie takéto.
Ich pery sa vzájomne láskaly a nemalo to konca kraja. Natsume mal pocit, že už to dlhšie nevydrží. Jeho srdce búšilo ako na poplach, no Yuzuke sa nikam neponáhľal, pre neho to nebolo po prvý raz a vedel ako si získať tak nestále srdce.
Yuzuke prešiel od Natsumeho pier k ušnému lalôčku, dobre si uvedomoval čo to s ním urobí a užíval si jeho vzrušené stonanie. Jemne ho hľadil po tele a než si to Natsune vôbec uvedomil, odrazu tam ležal celkom nahý.
Toľko krát sa už pre inými mužmi vyzliekal bez toho aby mu to prišlo zahanbujúce, no tentokrát to bolo iné, pretože mal strach, že by sa Yuzukemu jeho telo nemuselo páčiť. Hoci podľa nejednej ženy stálo viac ako len za hriech.
Yuzuke ho láskal vzrušeným pohľadom a Natsume sa pod jeho šikovnými rukami uvoľnil. Vychutnával si spoločné dotyky a keď už sa to dialo, tak mu to pripadalo prirodzené a správne. Nedokázal si predstaviť, že by ich od seba ešte niečo dokázalo oddeliť keď tu takto spolu ležali a venovali sa jeden druhému.
Yuzuke bol ten odvážnejší a preto i podnikol prvý krok. Bozkami upokojoval vzrušeného Natsumeho zatiaľ čo sa s ním šikovne a bezbolestne spojil.
Natsume bol najskôr trocha šokovaný a Yuzuke mu dopriaval čas aby sa mohol stotožniť s tým, čo sa práve medzi nimi odohráva. No nakoniec sa Natsume uvoľnil a dovolil Yuzukemu aby sa začal pohybovať.
Bolo to pre neho veľmi zvláštne. Ešte pred mesiacom by bol prisahal, že nikdy by s mužom nič podobné nerobil, ale teraz si nevedel predstaviť, že by to mal robiť ešte s niekym iným. Yuzuke bol k nemu pozorný a nežný. Všímal si aj tých najjemnejších náznakov a nakoniec obaja v objatí vyvrcholili.
Ráno sa Natsume zobudil v Yuzukeho náručí a vedel, že jeho srdce je tu doma. Už viac netúžil po nikom inom. Od tejto chvíle, existuje už len Yuzuke.
Koniec…