Seito Kaichou ni Chukoku

Chiga se náhodou stává zástupcem předsedy školní rady, když dřívější zástupce odchází ze školy kvůli skandálu, který se týkal i předsedy. Předseda je o rok Seito Kaichoustarší, naivní obyčejný kluk, casino online který ale ze záhadného důvodu přitahuje všechny chlapy v okolí. Co udělá Chiga, když i na něj začne tohle kouzlo působit? (převzato z Akihabary)

Název ve znacích: 生徒会長に忠告
Rok vydání: 2009
Typ: OVA
Počet epizod: 2
Žánry: Bishounen, Komedie, Podle mangy, Sex, Shounen Ai, Ze života
Překlad: lucik1000

 

Díl Encód Online Video titulky
01. Třídní předseda…se dostal do trochu jiné tlačenice. Uloz.to
02. Strávil jsem noc s…třídním předsedou. Uloz.to

20 komentářů u „Seito Kaichou ni Chukoku“

 1. Božský ^^ 😀 sem se na to koukla hned, jak jsem to uviděla na FB … těším se na druhý díl ^^

  1. Druhé OVA už je přeložené, jen se dělají poslední úpravy, bylo mi slíbeno, že ve středu to bude hotovo.

  1. Zkusila jsem to před chvílí stáhnout z uloz.to a pro jistotu jsem zkontrolovala soubor a vše je v pořádku. Možná v tu dobu byl nějaký výpadek na uloz.to.

 2. mohla bych poprosit…. nooo jak to odzipuju :/ když kliknu na exhartovat tak mi to napíše error…… víte někdo o jiném způsobu? moc by mi to pomohlo jelikož já a počítače…. no hruuuza

  1. Je možné, že se ti soubor nestáhnul celý. Občas se stane, že při přenosu dojde k výpadku nebo se přenos předčasně ukončí a takový soubor nejde potom rozbalit.
   Zkus to tedy ještě jednou stáhnout a rozbalit znovu. Soubor *zip jde jinak otevřít v běžném archivátoru jako je winrar nebo přímo v 7-zip. Není to zaheslované a není mi známo, že by obsah archivu byl poškozen, aby dělal takové problémy.

  1. Bohužel rutube, na který jsme nahrávali je blokován v ČR i v SR. Navíc na tohle video není možné sehnat obyčejné bez titulků ve videu, takže by online ani nevypadal dobře. Pokud potřebuješ poradit, není problém, klidně přes email, skype, icq pomohu a vše vysvětlím.

  1. Bohužel netuším proč to tak máš. Smazeš pokaždé ten starý soubor? Zkusila jsem to a funguje to normálně, když to stáhnu, rozbalím a spustím. Ostatní by se ozvali už dříve, kdyby odkaz nefungoval a nepsali by, že se jim to líbilo…problém nebude u nás.

 3. Etto…. Můžu se zeptat to má jen dva díly …?? :)já jen že konec vypadá dost otevřeně takže jestli budou i další díly nebo se mi to jen zdá ..?? 😀

 4. Ahoj, skoro všetky anime čo sú na stiahnutie sú na ulož.to ale sú v zip a mne to nejde spustiť, nevieš kde sa to dá stiahnuť 2 ova s cz tit v avi??

  1. Stačí se podívat do nápovědy – je tam návod jak rozbalit zip soubor. Zkusím dneska zapracovat a vytvořit video návod.

 5. Ahoj. Nevím, jeslti jsem u tohodle anime už děkovala, ale jestli ne tak děkuju :D, jdu se na něj kouknout znova protože je to opravdu skvělé :D.
  Děkuju za překlad :).

 6. Tohle OVA je super, jen škoda že oproti mangy to dost skrátili, ale i tak to má své jísté kouzlo :3 díky za překlad, dlouho jsem toneviděla s cz titulky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *