Sex pistols – Kunimasa x Noririn

OVA SP vlastně začíná až ve čtvrtce mangy. Začnu tedy hezky od začátku…

Norio alias Noririn v den svých 16 narozenin vidí všude okolo sebe opice místo lidí. Navíc ho ty „opice“ ošahávají a pronásledují. Myslí si, že má halucinace zaviněné nehodou (udělal si totiž řidičák na babetu a jeho první jízda nedopadla dobře). Z nehody vyvázl se zlomenou nohou a několika odřeninami. Od té doby už nic nebylo jako dříve…

Ve škole ho vytrvale uhání Kumakashi-senpai (třetí ročník, kapitán Judo klubu, náš slavný medvěd z OVA). Varuje Noririna před Kunimasou a dává mu „štěstíčko“.

Během té doby náš slavný Yonekuni (krokodýl) prozrazuje Kunimasovi (leopardovi), že ve škole se pohybuje roztomilý klučina, který by pro Kunimasu byl vhodnou „nevěstou“.

Jako každý jiný den jede Noririn do školy. Cestou z metra ucítí příjemnou vůni a jde po její stopě až narazí na Kunimasu a očichává ho. Kunimasa ho popadne, dá si ho přes rameno a nese do na záchodky. Kunimasa ho varuje, že jestli na něm zachytí pach medvěda, tak bude po něm. Kunimasa vyčichá „štěstíčko“, ve kterém najde medvědí drápy. Noririn je jeho chováním zaskočený a chce utéct, ale nějak mu v tom zabraňuje ta příjemná vůně. Nechá se tedy od Kunimasy ošahávat, ale zase nic závratného se nestane. Když se Kunimasa „obslouží“, tak Noriovi oznámí, že k němu zítra přijde domů a ať se nepokouší utéct. Tím začíná OVA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *