Sex Pistols – přirození nepřátelé

Jelikož se zde objevují příběhy dalších postav kromě nám známých anime, tak jsem je vyčlenila zde. Přeskočíme tedy 9 kapitol, které známe z OVA a jdeme na další pár.

Shima Tokashiky, zdravotní sestra a Hiromasa Aogiri-sensei (27 let). Oba pracují v nemocnici a každý den se setkávají. Znají se od dětství a…jsou přirození nepřátelé. Tokashiky je moongose (netuším co to je, ale podívejte se zde) a Aogiri – chirurg je Habu (had vyskytující se pouze v Japonsku). Přesto všechno jsou milenci nebo spíše říci, že sex friends. Tokashiky užívá dokonce slovo masfre (mastrubující kamarádi).

Z myšlenek Tokashiky se dozvídáme, že se poprvé potkali před 10 lety na střední škole. Ačkoli se škádlí, hned si padnou do oka. Aogiri je z půlky „nejvyšší třída“ a všichni se mu vlastně kvůli tomu klaní. Tokashika se ale k němu chová naprosto normálně a ještě si na něj vyskakuje 🙂 O jejich kamarádství se ale dozví rodiny a ty se je od sebe snaží odehnat. I jim dvou je záhadou jaktože spolu tak dobře vycházejí. Z kamarádství se postupně stává něco více. Aogiri se osměluje a osahává Tokashiku, ale než se to stačí rozvinout…rodiče pošlou A na univerzitu do jiného města…

Ačkoli nedoufali, že se ještě někdy shledají – oba začnou pracovat ve stejné nemocnici. Tokashiho si uvědomuje, že jejich klučičí kočkování by mělo přestat, ale Aogiri ho lehce svádí. T se bojí co bude dál. Je nejistý a říká si, že jejich vztah měl online casino skončit v tu dobu, kdy byli mladí. Nakonec mu ale T dá svoje panenství. T se čím dál více zamilovává do A, ale ví, že to nemůže mít dlouhého trvání.

Přichází další mezník v jejich vztahu…A se dozvídá z ničehonic na operačním sále, že T končí v nemocnici. Neví co se děje. T se zatím vyrovnává s tím, že je těhotný. Je vlastně šťastný a je rád, že se alespoň pokusil A sdělit, že ho miluje. Je momentálně v nemocnici na gynekologickém oddělení. A se to samozřejmě dozví a honem za ním letí. A ho nejprve rozbrečí, ale potom mu řekne, že chce být otcem dítěte a ať si T klidně říká jejich vztahu jak chce.

Na konci je zpověď A…jak T nahání do rohu, aby mu nemohl utéci. „Nezáleží na tom, jak upevním náš vztah, ty se vždy snažíš utéct. Budu tě nahánět tak dlouho, až nebudeš mít kam utéct. Svážu tě, pohltím tě…tuhle moji stránku neznáš, viď? Být pohlcený láskou je ta nejkrásnější věc.“

3 komentáře u „Sex Pistols – přirození nepřátelé“

  1. Zdravím ^^ prosím vás, viděla jsem na jedné stránce, že Sex pistols má přeloženo sedm volume mangy a není to přeloženo kompletně. Prosím, kolik to má celkem volume? A je to někde celé anglicky? předem děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *