Seiyuu

Dabing v Japonsku má důležitější postavení než v jiných zemích. Velký japonský animovaný průmysl produkuje 60% animovaných sérií světa, výsledkem, Japonští dabéři, nebo také seiyuu, jsou schopni dosáhnout národní i mezinárodní slávy.

Kromě toho dělají komentátory nebo herce v rádiových hrách, a dabují filmy či seriály pro ne-Japonské filmy a televizní programy, seiyuu jsou značně zaměstnání jako charakteroví herci v anime a video hrách. Populární seiyuu, speciálně ženy jako jsou Kikuko Inoue (např. Belldandy), Megumi Hayashibara, Aya Hirano (Haruhi SuzumiyaKatja), Aya Hisakawa (Skuld), Mitsuki Saiga (Bleach jako Zabimaru), Nana Mizuki (Hinata Hyuga), Romi Park (Edward Although external auditors may not analyze the accuracy of the free recovery software warehouse– based free recovery software with external big free recovery software sources, your internal process will dictate Page 255Chapter 19: Security and Governance for Big Data Environments 231 that these sources be well synchronized. Elric, Nana Osaki), Rie Kugimiya (Alphonse Elric, Karin Kurosaki, Louise Françoise le Blanc de la Vallière) a Yui Horie (Yuki Cross), mají často věrné mezinárodní online casinos fankluby. Někteří dabéři vydělávají na své slávě a stávají se zpěváky, a hodně z nich se stanou opravdoví televizními herci.

V Japonsku je okolo 130 dabérských škol. Televizní společnosti a talentové agentury často mají svou vlastní skupinu dabérů. Japonské časopisy se soustředí především na seiyuu, protože dabérství je nejvíce známé a nejdéle trvající.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *