Experiment S.E.X. – 1. Kapitola

Název: Experiment S.E.X.b9056c94f4_94388539_o2
Žánr: Shounen ai, časem možná i yaoi (+18)
Napsali: Kesie Starsaber a Mawa-chan

 

Děj: Postavy jsou vyjmuty z anime jménem Soul Eater. Děj se odehrává v totožném prostředí dle originálního anime. Stein má zálibu v pokusech a pro neštěstí Spirita, se právě on dostává do role pokusného králíka. Přežije…?

 

Prohledával jsem peněženku, ale byla prázdná. Chvíli jsem přemýšlel, jestli je vůbec moje, ale po zkontrolování obsahu už nebylo o čem diskutovat. Zvednul jsem se a nenápadně se plížil k východu.
,,Hai, to mám ale štěstí!“ zahlaholil jsem a oddech si.
,,Myslíš, že ti to zase projde….?“ ztuhnula mi v žilách krev. Pomalu a s mírně *nebudeme si nic nalhávat* hodně opocenou tváří jsem uviděl démona. Z očí jí šlehaly jiskry, kolem ní * jestli je to vůbec možné * se vznášela temná aura a měla výraz čistého šílenství.
,,Ta-ta-tatsuki-san….!“ zděšeně jsem vykoktal ,, … já to zítra zaplatím, slibuju!“
,,Neříkal jsi to minule….“ dělala, že silně přemýšlí ,, …a myslím, že i předminule … a mám takový silný pocit, že ještě i jindy … tak co s tím uděláme …? “ rozešla se s odhodlaným výrazem ke mě.
,, Ale noták … “ chlácholil jsem jí * spíše se marně pokoušel * ,, když se budeš moc rozčilovat, přibudou ti vrásky! „
,,Já ti dám přibudou!! “ ještě víc naštvaná mi vlepila pěstí, která mě přímo srazila na zem.
,,Jestli nepřineseš příště všechny prachy, co mi dlužíš, tak tě sem už nikdy nepustím! “ probodla mě ještě naposled pohledem a zmizela vevnitř.
,, Auu “ se silnými bolestmi hlavy jsem se vyškrábal na nohy. Kde jen tak rychle seženu peníze?
Jestli tohle Maka zjistí, tak budu mít mnohem větší problém…. Zítra zajdu za Shinigami – sama, třeba mi pomůže. Zahloubán v pochmurných myšlenkách jsem ani nevnímal krajinu míjící kolem. Už se stmívalo a já bloudil uličkami ke svému domu, a když nad tím tak přemýšlím, opravdu jsem bloudil. Došel jsem totiž na jinou křižovatku, než která směřovala ke mě domů. V duchu jsem si zanadával a zhodnotil že bych se nejspíš měl jít léčit, když už ani netrefím domů. Změnil jsem směr chůze a šoupavým krokem se vydal zpátky.
Jo, už vím kde jsem, alespoň něco, prolétlo mi hlavou, když jsem přejel pohledem po jedné budově, jemně osvícené skomírajícím světlem pouliční lampy. Ještě kousek a budu doma. V hlavě se tou cestou formovaly „plánovací“ myšlenky. Né, na zítřek, ale ještě dnešní večer. Jak si zchladím obličej ledem, dám si koupel a znaven spadnu do postele, a to doslova.
,, Á ……………………… co ty tu ….? “ podíval jsem se zděšeně směrem, odkud se ozval nepříjemně povědomý hlas…..
To be continued…..

4 komentáře u „Experiment S.E.X. – 1. Kapitola“

  1. Vypadá to slibně =D Ale nebylo by od věci zmínit se která postava zrovna mluví. Dost jsem se v tom ztrácela =D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *