Poslední komentáře

Členové TBA TEAMU


 blue-kitty (překlad titulků) 

Normální holka s nenormální zamilovaností do anime a mangy. Moje posedlost začala před třemi lety, kdy jsem spatřila na Animaxu první díl Naruta. Poté už to jelo a teď už si nedokážu život bez anime představit. Co se týče žánrů, tak preferuji yaoi, fantasy a romantiku.

 

Lugnasadh (časování, encódy, typesetting)

O anime sa zaujímam tak od svojich 12 rôčkov, s nejakou tou prestávkou…Čo sa týka žánrov, tak môžem skoro všetko okrem mecha, to fakt nie je moja šálka kávy…no ale najviac som na romantiku a najlepšie keď je to yaoi :) . Priateľ tvrdil, že sa z tých jakúz (anime) raz zbláznim…ale ja si to nemyslím ;)

 

šumachr (překlad titulků)

K prvopočátkům něčeho, čemu by se dalo říkat anime, jsem se dostala asi v 10 letech. Mezi moje oblíbené žánry patří jednoznačně yaoi, anime s upíry a démony, dobrodružné, mecha a vůbec kdejaké bláznivé, ujeté nebo zábavné anime, kde hlavní postavu představuje hezký chlap.

 

 Garfeve (korektura titulků, časování, překlad)

Mé první anime byli Pokémoni a Digimoni. Plně mě ale k anime přivedl až Naruto, ze kterého to přerostlo dál. Co se žánrů týče, preferuji shónen, ale ničemu jinému se nebráním.

 

lucik1000 (Překlad titulků)

Poprvé jsem na anime narazila před třemi lety, kdy jsem se odhodlala podívat na Pokémony. Ale doopravdy jsem se o něj začala zajímat po zkouknutí Naruto a Bleach. Žánry mám ráda asi všechny, ale nejlepší je stejně yaoi. :P

 

Nanashi Ishikawa (Překlad mangy, recenze)

Jsem otaku a yaoistka každým coulem, kterou dokáže naštvat, když někdo řekne že se koukal na mangu!-_-” Která ve škole na mobilu normálně čte Hard Yaoi a je jí jedno že to třeba viděl učitel. Moje nejoblíběnější anime je Fullmetal Alchemist a nejoblíbenější yaoi je Junjou Romantica a Sex Pistols. Tajže nejsem
žádnej svatoušejk, proto pozor na mangz které překládám…Slušné bych jim zrovna neříkala ^^~

 

Pinku no Neko (Překlad titulků)

Pinko no Neko

V civile som normálne, nevinné dievča. Moje druhé, neskutočne otaku a zvrhlé ja pozná však len málo ľudí. Moja závislosť sa začala približne pred dvomi rokmi, keď ma nahovorili na Naruta. A verte mi, odvtedy to so mnou išlo dolu vodou. Mám rada rôzne žánre, yaoi však rozhodne vyhráva.

 

Maggie07 (Korektura)

 O anime se zajímám už delší dobu, začala jsem na Animexu a pak jsem objevila nevysychající zdroj na internetu. Mám ráda všechny žánry, pokud jsou udělané dobře. Z těch prvních anime mě oslovil Trigun, Read or die, Naruto… Ale klenoty se najdou všude.

 

Sakura5 (Typesetting, časování, překlad, korektura, encódy)

Sakura5

Som typický závislák na anime a hltám takmer všetko čo ma zaujme. Najviac ma zaujal žáner yaoi, ktorému som sa dlhé roky vyhýbala. Bohužiaľ po zhliadnutí Sekai-ichi Hatsukoi sa začala moja závislosť prehlbovať a vyhľadávala som hlavne tento žáner. Takže sa zo mňa stal zvrhlý závislák na yaoi. Moje najobľúbenejšie anime je práve  Sekai-ichi Hatsukoi a Junjou Romantica, ktoré odporúčať pozrieť. Navonok sa javím ako dobrá nevinná žena, ale to je iba povrch…

K anime som sa dostala pred mnohými rokmi vďaka anime Sailor Moon, ktoré som sledovala v Nemecku. Postupne to boli Naruto, Blech, Inuyasha a atď….