Fujoshi / Fudanshi festival

11953021_448426112003784_7117449012507562125_n

Snažíme se změnit naše sny v realitu…zatím vše probíhá perfektně. Festival by se měl konat v město Počátky (okres Pelhřimov), které má skvělé autobusové i vlakové spojení z Prahy dne 9.4. 2016. Momentálně se snažíme hledat dobrovolníky na workshopy, přednášky či jinou činnost. Jak nám to všechno jde můžete sledovat zde:

 

Fujoshi

Fujoshi na facebooku

Natsuyasumi

Yuu a Natsuki se setkají pod horkým sluncem během nezapomenutelných letních prázdnin…Byl to sen nebo…? Byl to letní Natsuyasumirománek?

 

Název ve znacích: ナツヤスミ.
Datum vydání: 27.1. 2013
Typ: WEB 18+
Počet epizod: 3
Žánry: Erotické, Yaoi, Sex, Šota
Překlad: blue-kitty

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Uloz.to
02. Uloz.to
03.

 

Junjou Romantica 3

Třetí pokračování úspěšné série Junjou Romantica. Opět se tu setkáváme s třemi páry a jejich problémy v lásce. Podaří se jim vyřešit a překonat spousty nástrah a problémů, jenž přináší vztah?JR 3

 

Název ve znacích: 純情ロマンチカ 3
Datum vydání: 9.7.2015 – ?
Typ: TV série
Počet epizod: 12
Žánry: Drama, Džosei, Komedie, Podle mangy, Romantika, Šónen ai
Překlad: Sashiko Matsuki

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Všechny dobré věci musí jednou skončit Uloz.to
02. Kdo se nesnaží, ten nic nezíská Uloz.to
03. Hledat jehlu v kupce sena Uloz.to
04. Když se chce, tak to jde Uloz.to
05. I nejdelší cesta začíná jedním krokem Uloz.to
06. Blesk z čistého nebe Uloz.to
07. Pod svícnem bývá největší tma Uloz.to
08. Příliš horká žárlivost může spálit muže Uloz.to
09. Bitva nesmiřitelných nepřátel Uloz.to
10. Hodiny jsou jako dny pro rozdělené milence Uloz.to
11. Prací k lásce Uloz.to

 

Saint Beast: Ikusen no Hiru to Yoru Hen

Kdysi dávno byla v Nebi válka, která vyústila ve vyhoštění a uvěznění v pekle za vznik rebélie dvou ze šesti speciálně vybranýchSaint Beast – talentovaných a silných Saint Beast – Judase a Lucy.

Než se tohle všechno odehrálo, bylo Nebe poklidným místem, kde mohli andělé šťastně žít své životy. V tomto čase, Judas, Luca, Goh, Shin, Rey a Gai byli nedospělými anděly, kteří v den Požehnání, se stanou dospělými prostřednictvím nejvyššího boha Zeuse. Každý z nich má své vlastní speciální schopnosti a nové tělo, na které si musí zvyknout. Možnosti se potkávat jsou stále větší a vznikají nová přátelství.

 

Název ve znacích: セイント・ビースト: 幾千の昼と夜 編
Datum vydání: 17.12.2005 – 18.3.2006
Typ: OVA
Počet epizod: 2
Žánr: andělé, bishounen, fantasy, shounen ai
Překlad: Swooki

 

Video je bohužel trochu poškozeno, ale pokud máte VLC Player, tak stačí pouze dát sestavit rejstřík a přehrát.

Díl Encód Online Video+titulky
01. – 02. Uloz.to

 

Wild Adapter

Makoto Kubota nebere nic v životě vážně. Jeho práce jakožto šéfa gangu Izumo ho příjemně zaměstnává válkou mezi yakuzou, wild adaptermahjongem a vraždami… až do té doby, než se setká se zvláštní drogou zvanou Wild Adapter, která má bizarní vedlejší účinky – včetně smrti. Navždy poznamenaný Kubota se zaplete s flákačem jménem Minoru Tokito a ti dva se dostávají na kloub tajemné droze.

 

Datum vydání: 26.3.2014 – 27.11.2014
Typ: OVA
Počet epizod: 2
Žánr: Action, Comedy, Mystery, Drama, Shounen Ai
Přeložil: blue-kitty

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Uloz.to
02.

 

 

Vyhlášení výsledků soutěžě 2015

Soutěž byla ukončena 15. května a to znamená, že někdo získá hlavní cenu :mrgreen:

  • Hlavní cenu (tričko I love Yaoi!) vyhrává: Amelius Phantom za básničku…

Yaoi

Při zvuku toho slova zpozorním,
kde koupit yaoi mangu dobře vím.
Nechci nic, jen klid na čtení,
zavrzání dveří vytrhne mě z mámení,
když rodič přijde, nasadím tvář samé ctnosti,
přestože se příliš ráda dívám na semeho přednosti.
Není to hanba, není to hřích,
záliba má to pouze je,
musím potlačit smích,
když uke se lubrikuje.
Je to má zvrácenost,
mé tajemství,
skoro až nutnost,
yaoi je mé království.

 

  • Druhé místo obsadila Laya Mei se zpovědí:

Nie je to tak dlho, čo som videla svoje prvé yaoi. Je tomu tak rok či dva a bola to láska na prvý pohľad. Zakázaná láska, ktorá je toľkými opovrhovaná mi do života vniesla kúsok svetla a rozjasnila i všedný deň.
Slintala som pri pomyslení na hlavných hrdinov a už ani nepočítam, koľko hodín som strávila premýšľaním nad tým, čo ďalšie spolu prežijú. Jednou z mojich prvých lások bolo Okane ga nai, Junjou romantica, kirepapa a najnovšie sa do tejto kategórie zapísalo Love Stage, čomu som nedokázala odolať. Nemôžem ich menovať viac, lebo by som zaplnila správu a rada by som sem napísala ešte niečo z môjho repertoára predstavivosti. Snáď to povie o mojej láske k Yaoi viac:

Yusuke sa pozrel na Natsume, ten mu jeho pohľad opätoval, no stále bol zdržanlivý. Nerozumel vzťahom a vzťah medzi dvoma mužmi bol pre neho stále vodou neznámou.
Yusukeho ho nežne pohľadil po líci, aby povzbudil jeho váhajúce srdce a Natsume sa podvolil. Bozk bo sladký a nežný, nečakal, že s mužom by mohlo byť bozkávanie takéto.
Ich pery sa vzájomne láskaly a nemalo to konca kraja. Natsume mal pocit, že už to dlhšie nevydrží. Jeho srdce búšilo ako na poplach, no Yuzuke sa nikam neponáhľal, pre neho to nebolo po prvý raz a vedel ako si získať tak nestále srdce.
Yuzuke prešiel od Natsumeho pier k ušnému lalôčku, dobre si uvedomoval čo to s ním urobí a užíval si jeho vzrušené stonanie. Jemne ho hľadil po tele a než si to Natsune vôbec uvedomil, odrazu tam ležal celkom nahý.
Toľko krát sa už pre inými mužmi vyzliekal bez toho aby mu to prišlo zahanbujúce, no tentokrát to bolo iné, pretože mal strach, že by sa Yuzukemu jeho telo nemuselo páčiť. Hoci podľa nejednej ženy stálo viac ako len za hriech.
Yuzuke ho láskal vzrušeným pohľadom a Natsume sa pod jeho šikovnými rukami uvoľnil. Vychutnával si spoločné dotyky a keď už sa to dialo, tak mu to pripadalo prirodzené a správne. Nedokázal si predstaviť, že by ich od seba ešte niečo dokázalo oddeliť keď tu takto spolu ležali a venovali sa jeden druhému.
Yuzuke bol ten odvážnejší a preto i podnikol prvý krok. Bozkami upokojoval vzrušeného Natsumeho zatiaľ čo sa s ním šikovne a bezbolestne spojil.
Natsume bol najskôr trocha šokovaný a Yuzuke mu dopriaval čas aby sa mohol stotožniť s tým, čo sa práve medzi nimi odohráva. No nakoniec sa Natsume uvoľnil a dovolil Yuzukemu aby sa začal pohybovať.
Bolo to pre neho veľmi zvláštne. Ešte pred mesiacom by bol prisahal, že nikdy by s mužom nič podobné nerobil, ale teraz si nevedel predstaviť, že by to mal robiť ešte s niekym iným. Yuzuke bol k nemu pozorný a nežný. Všímal si aj tých najjemnejších náznakov a nakoniec obaja v objatí vyvrcholili.
Ráno sa Natsume zobudil v Yuzukeho náručí a vedel, že jeho srdce je tu doma. Už viac netúžil po nikom inom. Od tejto chvíle, existuje už len Yuzuke.
Koniec…

Soutěž 2015

Blíží se již 4. rok fungování TBA TEAMU. Je to skutečně neuvěřitelné, jak ten čas letí. Asi vás zajímá v čem se bude soutěžit a o co, viďte? Usilovně jsem přemýšlela o nejlepší kategorii pro všechny. Ráda bych umožnila všem, aby se mohli zúčastnit. Vytvoření loga, napsání povídky atd je velmi ceněné pro náš web, ale důležití jste hlavně vy – přiznivci yaoi!

 

  1. Cena za první místo je tričko s nápisem I love yaoi! (podívat se můžete zde)
  2. Vytvoření překladu videa dle přání (1. díl či OVA = týden)
  3. Vyslyšení přání výherce ohledně TBA TEAMU (vysvětlení určitého yaoi, pokec se členem o yaoi, ukázka práce na titulcích atd.)

 

Snad se vám budou ceny zamlouvat a co pro ně musíte udělat? Stačí napsat či kreativně vyjádřit co pro vás znamená yaoi či překlady TBA TEAMU. Mailujte ode dneška do 15. května 24:00 na tbateam@email.cz

Hybrid Child

Hybrid Child (hybridní dítě) je úžasný android, který může růst, pokud je zahrnut láskou a péčí od svého vlastníka. Ani tak Hybrid Childdocela stroj, ani tak docela člověk, různé modely Hybrid Child mají ke svým majitelům velmi emocionální pouto.

Každý díl obsahuje krátký příběh o lásce a oběti.

Mladý Kotarou se naučí zodpovědnosti, když jeho Hybrid Child vyprší délka života. Tragický šermíř bude opět milovat s pomocí svého Hybrid Child – Yuzua. Poslední příběh vypráví o Kurodovi, stvořiteli Hybrid Child a jak ho inspirovala jeho ztracená láska k jeho výtvoru.

 

Český název: Hybridní dítě
Datum vydání: 29.10.2014 – 28.1.2015
Typ: OVA
Počet epizod: 4
Žánry: Drama, Historické, Podle mangy, Romantika, Shounen ai
Překlad: Nicol Hatake

 

 

Díl Encód Online
01.  Webshare Hakuhódžo no senši
02. Webshare Hakuhódžo no senši
03. Webshare Hakuhódžo no senši
04. Webshare Hakuhódžo no senši

 

Oznámkuj si svou znalost yaoi

  • 1 za 100 – 90 %
  • 2 za 89 – 70 %
  • 3 za 69 – 40 %
  • 4 za 39 – 20 %
  • 5 za 19 – 0 %

Určitě napište do komentářů jak se test líbil a co ne.

 

Pravda o Boku no Pico

Tento článek jsem přeložila z tohoto webu.

Věřím, že mnozí z vás se již setkali s yaoi PICO. Někteří jste si ho zamilovali, jiný by chtěli zapomenout něco tak hrozného. Ti co nemají ponětí o čem se tu píše, považujte se za šťastlivce.

O čem ale mnozí z vás nemají ponětí je děsivá pravda mezi řádky této epické triologie. Ano, napsala jsem epické triologie.

 

BOKU NO PICO (A.K.A) MY FINAL SUMMER

Tohle je první díl, ve kterém mladík na prahu dospělosti jménem Tsutomu narazí na krásnou mladou dívku.

Věc se má tak, že to nebyla dívka. Byl to mladý chlapec – dokonce desetiletý k tomu.

Tsutomu (později přezdívaný ‘Mokkun’) si uvědomí, že být pedofilem je v Japonsku naprosto legální, homosexualita ne. Vše to vypadá jako normálně překroucený morální loli/shota příběh, že?

ŠPATNĚ

Co není vysvětleno na obrazovce je PROČ Pico pracuje pro svého dědečka, přinucen nosit dívčí zástěru a sloužit starším mužům v deseti letech. Možná je to více tento znepokojující pocit po shlédnutí Pica než samotná pornografie.

Tento muž, jak jste již možná uhádli, není Picův pravý dědeček. Je to přenosce smrtícího viru AIDS, který získal od mladého prostituta na výletě v Tokyu minulý rok.

Když se dozvěděl o nemoci, “dědeček” unesl sousedovic dítě, o kterém dlouho snil, aby mu sloužil v turistickém městě po zbývající léto, jež mu zbývá.

Pico, nevinná obět sexuálního zneužívání, je teď přenašečem. Netouží po ničem jiném než se vrátit ke své rodině, mít kamaráda a stát se opět dítětem. Bohužel,  přátelský Mokkun je stejný jako jeho “dědeček”.

Tragédie za tímto filmem vězí v tom, že Pico se zoufale drží iluze, že Mokkun je jiný. Alespoň ho fyzicky nezranil. Pico ví, že jeho “dědeček” každý den proklíná prostituta, který ho infikoval a vybíjí si to na něm. Nechce tohle udělat svému jedinému kamarádovy na světě.

Tohle je důvod pro se Picovi růžové brýle roztříští – Když se vědomě zeptá Mokkuna, jestli ho miluje nebo ne. Předstírá, že se naštval a utíká. Tímto způsobem se může vyhnout Mokkunovi bez toho aniž by odhalil co mu možná provedl.

Plánoval si ostříhat své vlasy (symbol zármutku) a spáchat sebevraždu skokem do oceánu. Co Pico neplánoval bylo, že ho Mokkun najde a zachráního z jeho utrpení.

Pico mu vše prozradí, Mokkun poslouchá. Ačkoli je vyděšen, nic Picovi nevyčítá. Po tomhle se Pico opravdu zamiluje do staršího muže a pomilují se na pláži. Mokkun slíbí, že se příští léto opět vrátí.

Uběhne rok a poslední slova stále znějí Picovi v uších.

“Sbohem, můj Pico.”

“Uvidíme se příště.”

Zdali Mokkun opravdu choval nějaké city k Picovi je sporn, následující léto se nevrátil.

 

PICO x CHICO (A.K.A) CHILDHOOD’S END

Pico, již bez domova po smrti svého “dědy”, je na světě sám. Jeho kamarád už se pro něho nevrátil. Putuje po venkově, vydělává si prodojem svého těla každému, kdo ho nechá přenocovat.

Jednoho dne potká chlapce svého věku a jeho starší sestru. V té ženě rozpozná jednu z prostitutek, která bydlela nedaleko jeho “dědečka”, ale hraje si s Chicem neschopen prozradit mladšímu chlapci pravdu o nočních eskapádách jeho sestry.

Ti dva se sblíží a Pico si uvědomí jak je hezké mít kamaráda. V zoufalství, pošetilém pokusu získat co ztratil, zasvětí Chica do světa potěšení a mají spolu sex.

Chico, již osamělý po smrti svých rodičů a bolesti z toho, že jeho sestra se pomalu poddává své mentální nemoci, ihned přilne k Picovi.

Jednoho dne, když jeho sestra je venku s klientem, ukáže Chico sestřin šatník Picovi a začnou si nevinně hrát v jejích šatech. Když sestra dorazí domů, je ztlučená klientem. Na chodbě se složí a pláče dokud se neuklidní zvuky potěšení, jež vydává její bratr při sexu s Picem. Utěšena vzdycháním několikrát mastrubuje.

Chicova sestru následujícího dne zmizí a už se nevrací. Místo toho, aby odhalil svému kamarádovi pravdu ohledně sestřin nočních dobrodužstvích, Pico pozve Chica, aby s ním utekl do města, kde kdysi žil Pico se svými rodiči.

Tahle zlomená rodina rozdělená pedofilií a obchodem s lidmi začne nový život.

Závěr této triologie je nejvíce krásným symbolem celé série. Hodně lidí je zmateno náhlým objvením nového dítěte a Cocova přítomnost vlastně dotváří celý příběh.

 

PICO x CHICO x COCO (A.K.A) OUR HEAVEN

Poslední část této série začíná vskutku tragicky: někde mezi tímto filmem a předchozím, Chico a Pico předčasně umírají samotní v rozrůstajícím se Tokyu.

V první scéně spatříme Pica se zvláštním, snad až pohádkovým, dítětem. Menší vsuvka: vzhled Coca je založen na vzhledu dítěte, které vědomě infikovalo Picova “dědečka” sexuálně přenosnou nemocí jako poslední odvetu proti můžům, kteří ho celý život zneužívali. (V originálním verzi pro první OVA, měla být první scéna s ledovými kostkami a dědečkova postava místo Mokkuna – studio ale nebylo schopno zakonponovat tento příběh do časové linie.)

Coco není vlastně vůbec žádná postava. Je to ohromná iluze dvou dětských snů a tužeb. Překrásný nový kamarád, který jim pomáhá přežít v pekelném městě nárokující si jejich život.

Coco má podzemní palác (metafóra pro posmrtný život) plný všeho o čem děti jen snily. Bezpečné, zábavné místo na hraní, kde mohou prožít své života jako děti.

Někteří spekulují, že Pico a Chico zemřeli v podzemce.

Coco, víla (vlastně anděl jejich snů) konejší trpějící chlapce při vypořádávání se s jejich samotou a zoufalstvím.

Teď samotní na světě a vystrašení ze smrti čekající na ně v realitě zoufale hledají Coca, když jsou při vědomí. Věž Tokya, místo dávných vzpomínek na školní dny, kde skončili – věž je dovedla k nebesům.

Štěstí a soudržnost dovede chlapce k zmírnění jejich obav ze smrti. Vše na čem záleží je, že jsou spolu jako skupina věcí, které je Coco donutil sbírat v jejich fantazii.

Dovršení jejich akceptování reality ozáří město, které je pohltilo.

Anděl, o kterém spolu snili, Coco, je odvádí do nebe…vše co musejí vykonat je (doslova) skočit.

V poslední scéně spatříme Pica sedícího u brány nebe. Usmívá se na diváka. “Uvidíme se příště”, prohlásí. Konejší nás, že i my se jednou s ním setkáme.

Možná tato slova nejsou momentálně tak beznadějná jako se zdála na začátku.