Poslední komentáře

Love Stage!


Izumi se narodil do rodiny celebrit. Jeho otec je zpěvák, jeho matka herečka a starší bratr je zpěvákem populární skupiny Crashers. Bohužel Izumi je Love Stageobyčejný student. Má rád mangu “Magická dívka Lala Lulu” a sní o tom, že se stane mangakou. Jednoho dne je donucen, aby se zúčastnil reklamy, kde hraje holčičku. Ichijou Ryouma ho mylně považuje za dívku a zamiluje se do něho na první pohled. Po deseti letech se setkávají a Ryoumovi city se nezmění ani když zjistí, že Izumi je ve skutečnosti muž.

 

Překlad názvu: Jeviště lásky
Typ: TV série
Rok vydání: 2014
Žánry: komedie, shonen-ai
Přeložila: blue-kitty
Počet dílů: 12

 

 TV Epizody

Díl Encód Online Video + titulky
01. Dveře k mým snům Uloz.to
02. Protože jsem tě potkal Uloz.to
03. Kéž by to všechno byl pouhý sen. Uloz.to
04. Ale mám tě rád Uloz.to
05. Jen trochu Uloz.to
06.

 

Saint Beast: Seijuu Kourin Hen


V minulosti bylo 6 nejvyšších andělů, kteří vládli jako králové. Dva z nich neuposlechli rozkazu Boha a byli zapečetěni v Pekle. Teď po 1000 let a nocí pečeť Saint Beast - SKHzeslábla a oni uniknou. Tak zbývající čtyři musí sestoupit na Zemi a zastavit ty dva, kteří se rozhodli pomstít. (Převzato z anime-manga.cz)

 

Název ve znacích: Saint Beast 四聖獣 ~聖獣降臨編~
Rok vydání: 2003
Typ: TV série
Počet dílů: 6
Žánr: Action, Angel, Bishounen, Fantasy, Magic, Shounen Ai
Překlad: Swooki

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Sestup Saint Beasts Uloz.to
02. Uloz.to
03. Uloz.to

Shounen Maid Curo-kun


Mladíček Kuro-kun je kvůli dluhům svého otce donucen pracovat jako „služka“ pro bohatého pána.Shounen Maid Kuro-kun

 

Název ve znacích: アニメ 少年メイドクーロ君 ~天使の歌~
Rok vydání: 2010
Typ: OVA
Počet epizod: 1
Žánry: Anál, Erotické, Podle mangy, Sex, Shotacon, Yaoi, Ze současnosti
Překlad: Swooki

 

OVA 2 má dvoujazyčnou zvukovou stopu, jak na to se dozvíte zde.

Díl Encód Online Video+titulky
01. Tenshi no Uta Uloz.to    
02.     Uloz.to

Boku no Pico


Během letních prázdnin, Tamotsu navštíví o své dovolené malou kavárnu. Tam se Tamotsu střetne s Picoem, který pracuje u svého dědy. Boku no PicoTamotsu se okamžitě do Pica zakouká, domnívajíc se, že Pico je děvče kvůli jeho ženskému vzezření. Nicméně Pico ho vzápětí upozorní, že je kluk. Tamotsu si začíná sexuální vztah s Picoem až do té míry, že přesvědčí Pica, aby se převlékl do dívčího oblečení. Když se Pico zeptá co pro Tamotsu znamená, nedokáže odpovědět…
 
Název ve znacích: ぼくのぴこ
Rok vydání: 2006
Typ: OVA
Počet epizod: 3
Žánry: Yaoi
Překlad: Swooki
 
 

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Můj Pico     Uloz.to
02. Pico a Chico     Uloz.to
03. Pico x CoCo x Chico     Uloz.to


 

Kono Danshi Ningyo Hiroimashita


Říká se: Podívej se než skáčeš a ujisti se, že plaveš než se dostaneš do hluboké vody. Když ale fotka dědečka spadne do oceánu, Shima skočí do vody bez Kono Danshi, Ningyo Hiroimashitapřemýšlení. Málem se utopí, ale je zachráněn velmi perfektním cizincem… takovým, kterému podivnost kouká přímo z očí! Pro Shimu, který se vždy cítil jako ryba na suchu, je to více než jen objev a mladý muž a „mořská víla“ se rychle spřátelí. Nebude to ale tak lehké, přeci jen, Shima a Isaki nejsou jen odlišní, jsou z naprosto jiného druhu a rozličné geny možná změní toto přátelství v moře citů!

 

Název ve znacích: この男子, 人魚ひろいました.
Rok vydání: 2012
Typ: OVA
Počet epizod: 1
Žánry: Shounen Ai
Překlad: lucik1000

 

Díl Encód Online Video+titulky
01.     Uloz.to

Kirepapa


Příběh nás zavádí do podivné rodinky. Mladý mangaka Chisato vychovává sám svého syna, který se jmenuje Riju. Ale Chisato má jeden problém, velký Kirepapaochranitelský komplex vůči synovi a nechce, aby se jeho kamarádi s ním pokoušeli o něco víc než kamarádění. Takže je všemožně likviduje. Ale na jednoho ze synových kamarádů to ne a ne zabrat. Shunsuke totiž odolává všem eliminacím, protože sice svého kamaráda Riju má rád, ale víc má radši jeho taťku (aneb snaží se ho sbalit). Ovšem Chisato se vzájemnému jiskření brání jak to jde. (převzato z Akihabary)

 

Název ve znacích: キレパパ
Rok vydání: 2008
Typ: OVA
Počet epizod: 2
Žánry: Bishounen, Josei, Podle mangy, Shounen Ai
Překlad: Swooki

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Máš rád krásného tatínka?  Uloz.to    
02. Pro tebe  Uloz.to    

Prezentace Ai no Kusabi


Přednáška na Animefestu 2014 na téma Ai no Kusabi je na 70% jistá. Mluvila jsem přes ICQ s Kalisto a hodlám se příští týden zapsat jako přednášející. Prezentace je již z velké části hotova. Proteď bych si ráda udělala kvůli přednášce takový menší průzkum kolik toho víte, jestli jste vůbec alespoň spatřili anime atd. Podle toho budu lépe schopna připravit přednášku. Momentálně budu rozesílat dotazník každému registrovanému človíčkovi na našem webu. Pokud se chcete přidat, napiště do komentáře svůj email.

Prosím o vyplnění ankety, kde máte možnost vybrat si najednou až 3 možnosti.Jestli vám nevyhovuje ani jedna z možností, stačí napsat komentář, co byste si jiného představovali.

 

Enzai


Příběh se odehrává někde ve Francii za dob Napoleona. Hlavní hrdina je městský chlapec Guys, který je pouliční zlodějíček. Ale bohužel má smůlu a je Enzaiobviněn z vraždy, kterou však nespáchal. Policie se s ním nepáře a putuje do vězení po malém „výslechu“. A že vězení není zrovna rájem pozná hned vzápětí, když je opakovaně znásilněn. I přes to si ve vězení najde pár přátel a snaží se najít důkazy o své nevině.

 

Název ve znacích: 冤罪
Název CZ: Falešné obvinění
Rok vydání: 2004
Typ: OVA
Počet epizod: 2
Žánr: Anál, Sex, Yaoi, Znásilnění, Shotacon
Překlad: Swooki
Časování: electra
Korektura: blue-kitty, Maggie07

 

Díl Encód Online Video+titulky
01. Guildiánovo spiknutí     Uloz.to
02. Naděje na svobodu a propuštění     Uloz.to

Boku no Sexual Harassment


Mochizuki je mladý obchodník, který pracuje v kanceláři. Během přesčasu ho navštíví jeho šéf, Honma a začne ho osahávat. Boku no sexual harassment
Honma mu vysvětlí, že k úspěchu je třeba se obětovat. Mochizuki začně spát s muži, aby dosáhl postupu v kariéře. A co jeho obdiv a vřelý cit k jeho šéfovi?
 
 
Název ve znacích: 僕のセクシャルハラスメント
Název eng: My Sexual Harassment
Rok vydání: 1994 – 1995
Typ: OVA
Počet epizod: 3
Žánr: Anál, Bondage, Yaoi
Překlad: šumachr
Časování: Sakura5
Korektura: blue-kitty

 

Díl Encód Online Video+titulky
01.     Uloz.to

Konečná kapitola Mirage of Blaze


Kapitola 40: Breath of Rainbow (Nezbytnost duhy)

Kagetorova duše nebyla nikdy vyléčena. Nakonec, i kdyby ho Naoe vymítal, jeho duše by nepřežila plameny reinkarnace. Jeho duše se stala natolik zeslábou z večného snažení dosáhnout histoického cíle – porazit Nobunagu, že jed Kihachi v Takayově oku ztratil svou sílu a jeho očím se navrátila původní barva. Takže Kagetorova duše došla svého konce v Naoeho náručí.

“Omlouvám se, ale myslím, že nemohu dodržet náš slib.” promluvil Takaya skrz psychické pouto, protože je natolik vysílený, že i dýchání je obtížné. Naoe namítnul, že jakékoli místo, kde mohou být spolu je “misaki no ya” (netuším význam tohoto spojení).

“Na..oe….” začal Takaya. Zoufale se snažil vyslovit tak dlouho potlačovaná slova vyznání a Naoe na něho pohlédne a řekne místo něho.
“Miluji tě Kagetora – sama.”
“….Nao…e…” osloví Takaya Naoeho, když třesoucími prsty cítí na tváři jeho slzy. Naoe se nepřestává usmívat, protože v jeho srdy už není žádná pochybnost. Stejně jako tyto ukradené poslední nádechy, ničeho by nelitoval. Ničeho by se nebál.
“Miluji tě.” promlouvá Takaya se slzami v očích. “…Omlouvám se, že.. te…tě nechávám samotného…Naoe…”
“Ano..” odpoví Naoe skrz zájov svých nezastavitelných slz.
“Pokud bych měl…něčeho litovat…pak jedině toho…” sípá Takaya a snaží se soutředit.
Naoe starostlivě obejme Takayu, jehož slzy nepřestávají téci. “že nemohu opustit tento svět s tebou.”

“Já také. I když pláču, nejsem vůbec smutný. Netruchlím. I když odcházíš, stále budeš žít uvnitř mě.” Naoe něžně objímá Takayu, který ztrácí vědomí.

Takaya žádá Naoe, aby se s ním spojil v dýchání, aby Naoe nebyl sám a Takaya mohl být s ním až porazí Nobunagu. Naoe nepřestává plakat, dokud Takaya se svým chraplavím hlasem nevysloví okoralými rty “Miluji…tě…Děkuji ti…” Když se Takaya naposled nadechne, Naoe ho políbí.

Takayaův poslední výdech směřuje do Naoeho hrudi. Takayova/Kagetorova duše je zničena.

Naoe zírá na Takayovo bezvládné tělo, jakoby očekával, že mu ještě něco řekne. Poté zakročí Yuzuru (Miroku) přerušením ticha a požádá Naoeho, aby odnesl Takayovo tělo k duhovému jezeru, které by mělo zachovat Takayovo tělo. Naoe pokračuje v bitvě proti Nobunagovi s Nagahidem.

Po bitvě zbývá už pouze 2 z 5 Yashashu (asi vůdců?). Irobe byl smrtelně raněn a přesouvá se do dalšího života. Haruie, momentálně v “Kousakově těle”, je těžce raněná a jestli zemře, rozhodla se přesunout do jiné dimenze žití stejně jako Irobě. Nějak, on a jeho ztracená láska Shintaro, se jednoho dne najdou, v to Haruie skálopevně věří. Nagahide se rozhodne žít, i když temné občanské nepokoje (Yami Sengoku) skončí. Je ještě mnoho duší, které potřebují dohled.

O rok později

Miya Ougi (Takayova sestra) se rozhodla zůstat se svojí matkou v Sendai. Vypadá to, že je se svým novým životem spokojena. Svět pokračuje ve svém bytí, jakoby vše co se stalo byl jen mžik v historii. Ale muž jménem Naoe Nobutsuna si určitě pamatuje na osobu, která mu byla tak blízká, ačkoli ostatní začínají zapomínat.

Naoe se vrací k místu, kde je Takayovo tělo. To zmizí a na jeho místě rostě třešeň. Je v rozpuku stejně jako mladý kluk. Strom zkonzumoval Takayovo tělo až z něho nezbylo nic jiného než oblečení. Naoe si všimne kamene, který se podobá mladému muži, sedícímu s rukama pod koleny. Je to Narita Yuzuru. Nezbylo nic fyzikálního čeho se držet. Naoe by chtěl držet Kagetorovu duši, i když tělo zemře, bude pokračovat v převtělování…pokračovat v žití dokud jeho duše nezestárne a nestane se tak křehká jako Kagetorova. Sto let, tisíce, milion… I přesto, že přijde den, kdy se Kagetorova duše rozpadne a nespojí se s jeho. Naoe bude pokračovat. Žádná reinkarnace. Žádná nová identita, Naoe Nobutsuna bude žít dokud nebude Země zničena, život přestane existovat a on zůstane poslední přeživší. Dokáže Kagetorovi, že jeho láska byla věčná. V ten moment Naoe pocítil takové štěstí a svobodu. Našli svůj “ráj”, pokračují na k němu, i když jeden z nich po cestě zemřel. Opět povstanou a budou spolu kráčet bok po boku, protože život je nádherný.